• Sayt test rejimida ishlamoqda!
  • Sayt test rejimida ishlamoqda!
  • Sayt test rejimida ishlamoqda!

Markaziy Aparat

topics-img
AXBOROT-KOMMUNIKATSIYA TEXNOLOGIYALARINI JORIY ETISH, RAQAMLASHTIRISH, AXBOROT VA KIBERXAVSIZLIKNI TAMINLASH BO‘LIMI
topics-img
ISHLAR BOSHQARUVCHISI
topics-img
JAHON SAVDO TASHKILOTI MASALALARI BILAN ISHLASH BO‘LIMI
topics-img

NAZORATLARNI MUVOFIQLASHTIRISH VA MA’MURIY AMALIYOT BO‘LIMI

 

Alimdjanov Abzaljon Avazdjanovich

EMAIL:  abzaljon.alimdjanov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (048)

QABUL KUNI:

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

XALQARO HAMKORLIK  VA REYTINGLAR BO‘LIMI

Hujamberdieva Lola Mamazairovna

EMAIL: lola.hujamberdieva@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (030)

QABUL KUNI:

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

KORRUPSIYAGA QARSHI KURASHISH BO‘LIMI

Danayev Elmurot Umirzaqovich

EMAIL: elmurot.danayev@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (066)

QABUL KUNI:

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

VAKSINALAR LOGISTIKASI VA IMMUNOPROFILAKTIKA BO'LIMI

Tursunova Dilorom Alimovna

EMAIL: dilorom.tursunova@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (018)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00-12:00

Juma: 11:00-12:00

topics-img

BUXGALTERIYA HISOBI VA HISOBOTI BO‘LIMI

Latipov Ravshan Saidovich

EMAIL: ravshan.latipov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (006)

QABUL KUNI:

Dushanba: 11:00-12:00

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

DAVOLASH PROFILAKTIKA MUASSASALARINI NAZORAT QILISH BO'LIMI

Tajibayev Farxod Sayfiddinovich

EMAIL:farxod.tajiboyev@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (021)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 15:00-17:00

topics-img

EPIDEMIOLOGIYA VA O'TA XAVFLI YUQUMLI KASALLIKLAR BO'LIMI

Kurbonbekov Farxod Bahramovich

EMAIL: farkhad.qurbanbekov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (034)

QABUL KUNLARI:

Dushanba: 12:00-13:00

Shanba: 11:00-12:00

topics-img

AXBOROT XIZMATI BO'LIMI RAHBARI

Saidova Maftuna Ergashovna

EMAIL: maftuna.saidova@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (052)

QABUL KUNLARI:

Dushanba: 11:00-12:00

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

MUROJAATLAR BO`LIMI

Abdurakhmonov Nuriddin Norkobilovich

EMAIL: nuriddin.abdurakhmonov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (011)

QABUL KUNLARI:

Dushanba: 11:00-12:00

Payshanba: 14:00-15:00

topics-img

INSON RESURSLARINI RIVOJLANTIRISH VA BOSHQARISH BO'LIMI BOSHLIG'I

Aktamov Samarbek Farhod o'g'li

EMAIL: samarbek.aktamov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (008)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00-12:00

topics-img

YURIDIK BO'LIM BOSHLIG'I

Abrayev Sanjar Boypo'lat o'g'li

EMAIL: sanjar.abrayev@sanepid.uz

TEL:78 888 01 01 (009)

QABUL KUNLARI:

Chorshanba: 11:00-12:00

Juma: 11:00-12:00

topics-img

EPIDEMIOLOGIYA VA YUQUMLI KASALLIKLAR PROFILAKTIKASI BOSHQARMASI BOSHLIG'I

Ikromov Rustam Niyazovich

EMAIL:  rustam.ikramov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (029)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00-12:00

topics-img

STRATEGIK REJALASHTIRISH, AXBOROT-TAHLIL VA IJRO INTIZOMI BO'LIMI

Tashbayev Nuriddin Saraevich

EMAIL: nuriddin.tashbayev.sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (051)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00-12:00 

topics-img

INVESTITSIYALAR VA MODDIY-TEXNIKA BAZANI RIVOJLANTIRISH BO‘LIMI

Norbekov Akmal Xolmuxamedovich

EMAIL: akmal.norbekov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (039)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00 12:00  

topics-img

ILMIY TADQIQOTLAR, INNOVATSIYALAR VA ILMIY PEDAGOGIK KADRLARNI TAYYORLASH BO`LIMI

Yodgorov O'tkirjon Abdulla O'g'li

EMAIL: utkir.yodgorov@sanepid.uz

TEL: 78 888 01 01 (017)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 15:00-17:00 

topics-img

SANITARA-GIGIYENA BOSHQARMASI  BOSHLIGI

To'ychiyev Juman Turanovich

EMAIL: juman.to'ychiyev@ssv.uz

TEL: 78 888 01 01 (017)

QABUL KUNLARI:

Payshanba: 11:00-2:00